Rozkład jazdy Poznań – Oborniki

Pobierz rozkład jazdy Poznań – Oborniki (PDF)

Dworce i przystanki Kursuje od poniedziałku do soboty
Poznań, os. Sobieskiego 05:30 06:40 07:40 09:35 10:40 11:10 12:50 13:34 14:24 16:20 19:10 22:35
Poznań, Hulewiczów I 06:46 I I I I I I I 16:26 I I
Suchy Las, Wiadukt 05:40 06:50 07:50 09:45 10:50 11:20 13:00 13:44 14:34 16:30 19:20 22:45
Suchy Las, Kościół 05:41 06:51 07:51 09:46 10:51 11:21 13:01 13:45 14:35 16:31 19:21 22:46
Suchy Las, Szkoła 05:42 06:52 07:52 09:47 10:52 11:22 13:02 13:46 14:36 16:32 19:22 22:47
Jelonek, Nektarowa 05:44 06:54 07:54 09:49 10:54 11:24 13:04 13:48 14:38 16:34 19:24 22:49
Jelonek, Złotnicka < < < < < < < < < < < <
Złotniki, Złotnicka 05:45 06:55 07:55 09:50 10:55 11:25 13:05 13:49 14:39 16:35 19:25 22:50
Złotniki, Łagiewnicka 05:48 06:58 07:58 09:53 10:58 11:28 13:08 13:52 14:42 16:38 19:28 22:53
Złotniki, Pawłowicka 05:50 07:00 08:00 09:55 11:00 11:30 13:10 13:54 14:44 16:40 19:30 22:55
Złotkowo, Lipowa 05:51 07:01 08:01 09:56 11:01 11:31 13:11 13:55 14:45 16:41 19:31 22:56
Golęczewo, Obornicka 05:56 07:06 08:06 10:01 11:06 11:36 13:16 14:00 14:50 16:46 19:36 23:01
Chludowo, Szkoła 05:59 07:09 08:09 10:04 11:09 11:39 13:19 14:03 14:53 16:49 19:39 23:04
Chludowo, Tysiąclecia 06:00 07:10 08:10 10:05 11:10 11:40 13:20 14:04 14:54 16:50 19:40 23:05
Wargowo (przy skrzyż. Z dr. Pow. 2055P) 06:03 07:13 08:13 10:08 11:13 11:43 13:23 14:07 14:57 16:53 19:43 23:08
Wargowo II (przy skrzyż. Z dr. gm. do Wargowo II) 06:04 07:14 08:14 10:09 11:14 11:44 13:24 14:08 14:58 16:54 19:44 23:09
Ocieszyn II (przy skrzyż. Z dr. gm. do Ocieszyn II) 06:05 07:15 08:15 10:10 11:15 11:45 13:25 14:09 14:59 16:55 19:45 23:10
Ocieszyn (przy skrzyż. Z dr. Pow. 2051P) 06:06 07:16 08:16 10:11 11:16 11:46 13:26 14:10 15:00 16:56 19:46 23:11
Bogdanowo (przy skrzyż. Z dr. Pow. 2052P) 06:09 07:19 08:19 10:14 11:19 11:49 13:29 14:13 15:03 16:59 19:49 23:14
Oborniki (przy skrzyż. Z Marcinkowskiego) 06:11 07:21 08:21 10:16 11:21 11:51 13:31 14:15 15:05 17:01 19:51 23:16
Oborniki, Dworzec Autobusowy 06:14 07:24 08:24 10:19 11:24 11:54 13:34 14:18 15:08 17:04 19:54 23:19
Dworce i przystanki Kursuje w niedziele
Poznań, os. Sobieskiego 05:30 07:40 10:40 12:50 14:24 16:20 19:10 22:35
Poznań, Hulewiczów I I I I I 16:26 I I
Suchy Las, Wiadukt 05:40 07:50 10:50 13:00 14:34 16:30 19:20 22:45
Suchy Las, Kościół 05:41 07:51 10:51 13:01 14:35 16:31 19:21 22:46
Suchy Las, Szkoła 05:42 07:52 10:52 13:02 14:36 16:32 19:22 22:47
Jelonek, Nektarowa 05:44 07:54 10:54 13:04 14:38 16:34 19:24 22:49
Jelonek, Złotnicka < < < < < < < <
Złotniki, Złotnicka 05:45 07:55 10:55 13:05 14:39 16:35 19:25 22:50
Złotniki, Łagiewnicka 05:48 07:58 10:58 13:08 14:42 16:38 19:28 22:53
Złotniki, Pawłowicka 05:50 08:00 11:00 13:10 14:44 16:40 19:30 22:55
Złotkowo, Lipowa 05:51 08:01 11:01 13:11 14:45 16:41 19:31 22:56
Golęczewo, Obornicka 05:56 08:06 11:06 13:16 14:50 16:46 19:36 23:01
Chludowo, Szkoła 05:59 08:09 11:09 13:19 14:53 16:49 19:39 23:04
Chludowo, Tysiąclecia 06:00 08:10 11:10 13:20 14:54 16:50 19:40 23:05
Wargowo (przy skrzyż. Z dr. Pow. 2055P) 06:03 08:13 11:13 13:23 14:57 16:53 19:43 23:08
Wargowo II (przy skrzyż. Z dr. gm. do Wargowo II) 06:04 08:14 11:14 13:24 14:58 16:54 19:44 23:09
Ocieszyn II (przy skrzyż. Z dr. gm. do Ocieszyn II) 06:05 08:15 11:15 13:25 14:59 16:55 19:45 23:10
Ocieszyn (przy skrzyż. Z dr. Pow. 2051P) 06:06 08:16 11:16 13:26 15:00 16:56 19:46 23:11
Bogdanowo (przy skrzyż. Z dr. Pow. 2052P) 06:09 08:19 11:19 13:29 15:03 16:59 19:49 23:14
Oborniki (przy skrzyż. Z Marcinkowskiego) 06:11 08:21 11:21 13:31 15:05 17:01 19:51 23:16
Oborniki, Dworzec Autobusowy 06:14 08:24 11:24 13:34 15:08 17:04 19:54 23:19

Objaśnienia:
< – autobus jedzie inną drogą
I – autobus nie zatrzymuje się